lgr-p1-300x300

Lider Gospodarki Regionalnej

Lider Gospodarki Regionalnej to ogólnopolskie wyróżnienie dla miast, gmin i podmiotów, które podjęły najlepsze inicjatywy dotyczące wsparcia rozwoju lokalnej przedsiębiorczości i gospodarki. Wyróżnione otrzymują podmioty, które efektywnie wykorzystują środki unijne, inwestując w rozwój swojego regionu i poprawiając jakość życia mieszkańców.

ekoinnowator-300x300

Eko-Innowator

Eko-Innowator to ogólnopolski program wizerunkowy prowadzony przez Polską Agencję Rozwoju Biznesu. Program promuje eko-innowacyjne działania i inwestycje na rzecz ochrony środowiska. Skierowany jest do najbardziej wyróżniających się w kraju spółek, instytucji, jednostek naukowych oraz samorządów.

Amabasador_innowacyjnosci-logo_mid-300x300

Ambasador Innowacyjności

Ambasador Innowacyjności to ogólnopolska Nagroda dla najbardziej kreatywnych firm uczelni i instytucji w Polsce, których praca połączona z nauką przyczynia się do rozwoju polskiej gospodarki. Począwszy od Start up-ów- firm, które po raz pierwszy oferują swoje rozwiązania na polskim rynku, po doświadczone firmy, mogące pochwalić się innowacyjnym rozwiązaniem i są obecne na rynku dłużej.

laur-spółdzielczości-300x300

Laur Spółdzielczości

Laur Spółdzielczości to honorowe wyróżnienie za wspierania inicjatyw i przedsięwzięć służących rozwojowi ruchu spółdzielczego oraz rozpowszechnianie idei spółdzielczej, tworzenie klimatu i warunków sprzyjających umacnianiu i dalszemu rozwojowi spółdzielczej formy gospodarowania. Wyróżnienie otrzymują najprężniej rozwijające się i najlepiej zarządzane spółdzielnie mieszkaniowe w Polsce.

zaufanypracodawca-300x300

Zaufany Pracodawca

Zaufany Pracodawca to ogólnopolski program wizerunkowy kierowany do firm i korporacji, które charakteryzuje solidność, rzetelność , wysoka pozycja rynkowa oraz inwestycje w pracownika. Tytuł Zaufany Pracodawca trafia do firm i instytucji, dla których pracownik jest największą wartością. Program to doskonałe narzędzie w pozyskiwaniu nowych pracowników.

CZŁOWIEK ROKU 4-1

Człowiek Roku

Nagroda Człowiek Roku to prestiżowe coroczne wyróżnienie przyznawane przez Redakcję Panorama Gospodarcza. Osoba, która w minionym roku wywarła największy wpływ na życie społeczne, kulturalne, gospodarcze czy polityczne. Swoją postawą daje przykład wielu ludziom na całym świecie. Jest wytrwała, odważna, działa dla dobra ogółu. Nagroda ta jest przyznawana jednej osobie.